Zadzwoń do Nas! 62 594 09 05

Conconde zapewnia szeroki zakres usług doradczych w zakresie nowych mediów.
Dzięki naszym działaniom zapewnisz wszechstronny rozwój i bezpieczeństwo firmy.

Conconde

Opinie Conconde

Odpowiedź / Opinie Conconde

w Aktualności przez Conconde • 20/06/2017

W związku pojawiającymi się pytaniami lub wątpiwościami dotyczącymi działalności spółki prowadzonej w obrębie marki/produktu Conconde w zakresie dystrybucji licencji, informujemy, że są one zgodne z prawem, a ich celem jest wyłącznie zabezpieczenie interesów autorów zdjęć/ilustracji oraz spółki. Warto zauważyć, że spółka dysponuje odpowiednimi potwierdzeniami, dokumentami lub umowami potwierdzającymi legalność swoich działań. Ponadto są one prowadzone we współpracy z autorami zdjęć czy ilustracji.

Na dowód autorstwa konkretnej osoby dysponujemy uzyskanymi plikami źródłowymi, ręcznymi szkicami, wiarygodnymi wcześniejszymi publikacjami podobnych utworów lub innymi potwierdzeniami, które nie są w żadnym wypadku dostępne w przestrzeni otwartej i które mógł posiadać tylko autor. Posiadamy także inne drogi na udowodnienie pochodzenia praw gdyż jesteśmy w stałym i bieżącym kontakcie z autorem ze względu na stałą współpracę. Mamy jednocześnie możliwość weryfikacji ważności każdej licencji uzyskanej kiedykolwiek, z każdego legalnego źródła, zgodnie z odpowiednimi umowami czy kanałami dystrybucji.

Tym samym opinie o Conconde powielane na forach internetowych takich jak np Conconde Forum Prawnicze czy Forum Infor nie są zgodne z prawdą i tylko dzięki sprytnej konstrukcji wypowiedzi nie mogą być zakwalifikowane jako zniesławienie mimo swojego negatywnego wydźwięku i oczywistej nieprawdziwości. Są one jednak krzywdzące biorąc pod uwagę całokształt działania spółki i produktu Conconde, które w opisywanych przypadkach jest prowadzone w stopniu możliwie niewielkim biorąc pod uwagę umowne zobowiązania spółki oraz konieczność zabezpieczenia interesów autorów dla których tworzenie ilustracji to praca na pełny etat oraz sposób na zapewnienie środków do życia dla siebie i swoich rodzin.